У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ – ТЕХНІЧНІ ОНОВЛЕННЯ!

Нова техніка на підприємстві – це завжди привід для радості і гордості, адже завдяки цьому покращаться виробничі показники, якість та швидкість запланованих робіт. Стара техніка вичерпує себе і постійно потребує підвищеної уваги, заміни деталей, ремонтів, а то й – повного оновлення. А це, звісно, додаткові витрати…

2.1.JPG

2021-ий рік у Смілянському лісгоспі завершили оптимістично, із суттєвими технічними оновленнями, на які так усі чекали. «Звісно, це не може не радувати, - зазначає директор ДП «Смілянський лісгосп»» Юрій Сегеда, - завдяки Постанові Кабінету Міністрів України нині державні лісогосподарські підприємства мають можливість 30% чистого прибутку використовувати на покращення виробничої бази. Тож це дало змогу купити не одну одиницю такої необхідної для підприємства техніки, адже це запорука якісного та стабільного виробничого процесу».

2.2.JPG

Так, для потреб підприємства придбали автогрейдер  ХСМG GR165, трактори Беларус-82.1 та Беларус-320.4, культиватори лісові борозні КЛБ-1.7 та КЛБ-2.25, трелювальний пристрій, подрібнювая Kansas-170, вантажний автомобіль IVECO Daily та інше. Загалом, переважна частина техніки буде використовуватись на підготовці грунту для садіння лісових культур, доглядах за молодими насадженнями та на інших лісогосподарських роботах.

2.3.JPG

Зупинятися на цих технічних оновленнях у Смілянському лісгоспі не збираються, попереду - нові плани та задуми, які будуть реалізовувати у новому році.

2.4.JPG

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

10.01.2022 15