Наші ветерани

АРТЕМЕНКО Микола Васильович

Артеменко-Микола-Васильович.jpg

Народився 23 жовтня 1942 року в селі Буда-Орловецька Городищенського району Черкаської області. В 1974 році закінчив Українську сільськогосподарську академію і отримав спеціальність «інженер лісового господарства». 

Починаючи з 1974 року, працював на посаді головного спеціаліста з охорони праці Смілянського лісгоспу. В 2002 році ветеран підприємства пішов на заслужений відпочинок. Стаж його роботи в лісовому господарстві складає 28 років.

ГЛАДКИЙ Іван Федорович

Гладкий.jpg

Народився 20 лютого 1927 року в селі Мліїв Городищенського району Черкаської області. Освіта середня-спеціальна, закінчив Чугуєво-Бабчанський лісний технікум в 1961 році й отримав спеціальність «технік лісового господарства».

Працював лісничим Мліївського лісництва з 1946 по 2001 роки. Стаж роботи в лісовому господарстві складає 54 роки.

У колективі Івана Федоровича цінували як майстра своєї справи та надзвичайно порядну й відповідальну людину.

МЕЛЬНИЧУК Алла Трохимівна

Мельничук-Алла-Трихимівна.jpg

Народилася 25 вересня 1941 року в Росії, місто Пермь. Освіта – вища, в 1970 році закінчила Одеський технологічний інститут ім. Ломоносова й отримала спеціальність «інженер-економіст».

З 1974 року працювала головним економістом. В смілянських лісівників завжди користувалася повагою за дисциплінованість, високий професіоналізм та вимогливе ставлення до виконання своїх посадових обов’язків.

В 1999 році, із стажем роботи в лісовому господарстві в 25 років, Алла Трохимівна пішла на заслужений відпочинок.

ХОЛОДЕНКО Іван Миколайович

Холоденко-Іван-Миколайович.jpg

Народився 10 червня 1946 року в селі Буда-Орловецька Городищенського району Черкаської області. Освіта – середня, водій.

З 1971 по 2001 роки працював водієм лісовозної машини РММ. Стаж його роботи в лісовому господарстві складає 30 років.

ЧЕРКАСОВ Микола Васильович

Черкасов-Микола-Васильович.jpg

Народився 26 січня  1953 року в селі Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області. Освіта – середня, машиніст автогрейдера.

Починаючи з 1979 року, працював машиністом автогрейдера лісопункту. В 2013 році почесний ветеран підприємства пішов на заслужений відпочинок. Стаж роботи в лісовому господарстві складає 33 роки.

ШКОДИЧ Ольга Іванівна

Шкодич-Ольга-Іванівна.jpg

Народилася 17 березня 1955 року в місті Сміла Черкаської області. Освіта – вища, в 1976 році закінчила Воронезький лісотехнічний інститут і отримала спеціальність «інженер лісового господарства».

Починаючи з 1979 року, працювала на посадах головного лісничого, начальника відділу лісового господарства та інженера лісових культур.

Ольга Іванівна завжди користувалася авторитетом та повагою серед колег. Її цінували як високого професіонала, працелюбну, щиру та відповідальну людину.

Зараз Ольга Іванівна продовжує працювати на благо лісового господарства Черкащини.

КОЛОМІЄЦЬ Лідія Юхимівна

Коломієць Л.Ю..JPG

Народилася 22 лютого 1955 року в селі Глибочок Тальнівського району Черкаської області. 

У 1983 році розпочала свою трудову діяльність в Смілянському лісгоспу з посади секретар-друкарки.

У 2007 році переведена на посаду секретаря Смілянського лісгоспу.

У 2010 році вийшла на заслужений відпочинок. Стаж роботи в лісовому господарстві складає 27 років.

КУЗЬМЕНКО Галина Дмитрівна

Кузьменко Г.Д..jpg

Народилася 14 грудня 1956 року в місті Жагань, Польща. В 1979 році закінчила Київську сільськогосподарську академію за спеціальністю "інженер лісового господарства".

Розпочала свою трудову діяльність у Смілянському лісгоспі з посади майстра лісу Сунківського лісництва.

За час роботи в Смілянському лісгоспі працювала інженером лісових культур, старшим інспектором відділу кадрів, старшим інженером по переробці деревини, інженером ОЗЛ, головним бухгалтером, економістом-фінансистом, інженером по реалізації, старшим майстром лісорозсадника.

У 2011 році вийшла на заслужений відпочинок. Стаж роботи у лісовому господарстві складає 31 рік.

ПІДПАЛЬКО Микола Андрійович

Підпалько М.А..jpg

Народився 27 серпня 1953 року в селі Старосілля Городищенського району. У 1977 році закінчив Шевченківський гідромеліоративний технікум за спеціальністю "технік-механік". 

Розпочав свою трудову діяльність у Смілянському лісгоспі в 1980 році, на посаді бригадира-механіка.

За час роботи в лісгоспі працював на посадах бригадира-механіка, водія вантажного автомобіля, водія пожежної машини, робітника лісогосподарських робіт.

Тривалий час був головою цехового комітету Мліївського лісництва.

У 2013 році вийшов на заслужений відпочинок. Стаж роботи в лісовому господарстві складає 33 роки.

ЯЦЕНКО Любов Миколаївна

Яценко Л.М..jpg

Народилася 31 серпня 1959 року в місті Павлоград Дніпропетровської області. У 1982 році закінчила Київську сільськогосподарську академію за спеціальністю «інженер лісового господарства».

У 1984 році прийнята майстром лісових культур в Будянське лісництво Смілянського лісгоспу.

За час роботи в Смілянському лісовому господарстві Любов Миколаївна працювала на посадах помічника лісничого, в.о. лісничого, інженера по нормуванню, інженера з ОЗЛ.

У 2018 році вийшла на заслужений відпочинок. Стаж роботи в лісовому господарстві складає 34 роки.

ГЕРАСИМЕНКО Тетяна Семенівна

Герасименко Т.С..jpg

Народилася 11 червня 1960 року в селі Сунки Смілянського району. 

Закінчила Чугуєво-Бобчанський лісний технікум в 1979 році і розпочала свою трудову діяльність в Смілянському лісгоспі з посади касира Сунківського лісництва, а потім біла переведена на посаду бухгалтера.

У 2019 році вийшла на заслужений відпочинок. Стаж роботи на одному підприємстві складає 42 роки.

ШАГАКО Олександр Миколайович

Шагако О.М..jpg

Народився 18 вересня 1959 року в місті Городище Черкаської області. У 1984 році закінчив Лубенський лісний технікум за спеціальністю "майстер лісу" і розпочав свою трудову діяльність майстром лісу в Кам'янському лісгоспі.

У 2004 році перевівся в Смілянський лісгосп і працював майстром лісозаготівель, майстром лісу.

У 2019 році вийшов на заслужений відпочинок. Стаж роботи в лісовому господарстві складає 35 років.

ГОНЧАРЕНКО Степан Іванович

Гончаренко С.І..jpg

Народився 23 серпня 1957 року в селі Балаклея Смілянського району Черкаської області. У 1981 році закінчив Лубенський лісний технікум за спеціальністю "технік лісового господарства" і розпочав свою трудову діяльність на посаді помічника лісничого Смілянського лісництва.

У 1982 році у зв'язку із заснуванням Володимирівського лісництва був переведений помічником лісничого Володимирівського лісництва, де і пропрацював до виходу на пенсію - в 2017 році.

Степан Іванович після виходу на пенсію ще продовжував трудитися в лісництві майстром лісу і передавати досвід роботи молодим колегам. Вийшов на заслужений відпочинок у 2019 році. Стаж роботи у лісовому господарстві складає 38 років.