ЖИВИЛЬНА СИЛА КРИНИЧКИ ВОЛОДИМИРІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА

Невгамовну і небайдужу вдачу має майстер лісу Володимирівського лісництва Петро Ярошенко, бо за все, що відбувається у лісі, у нього болить серце і тривожиться душа.

Окрім своєї основної роботи. Петро Федорович дбає про рекреаційні пункти та зони відпочинку, що знаходяться у межах лісництва. Турбується, аби там усе було до ладу, щоб відпочивальники отримали максимум задоволення, перебуваючи на природі…

8.1.JPG

Кілька років тому, працюючи у лісі, Петро Федорович згадав, що десь поряд, в урочищі «Тищенкове»,  має бути джерело. Ще в дитинстві він із сусідськими хлопчаками пас корів і дітвора бігала сюди пити воду. Той смак води незабутній, особливий – напоєний силою самої природи, її величчю…

Невдовзі завирувала робота по відновленню лісової кринички. Минуло трохи часу і ця місцина набула зовсім іншого вигляду. Майстерні руки лісівника Петра Ярошенка перетворили куточок лісу біля джерела на повноцінну зону відпочинку: тут не тільки води можна випити і набратися сили у спекотний день, а й приїхати з родиною, гарно відпочити  і з користю провести час.

8.2.JPG

Сісти за великим столом під накриттям, посмакувати смачної лісової каші, погомоніти на прості життєві теми і загубитися від звичної буденної метушні серед краси віковічних дерев.

8.3.JPG

Каже, Петро Федорович, багато людей телефонують, запитують чи не можна тут відпочити. А чому ж ні, відповідає лісівник, усе створено для вас. Користуйтеся, насолоджуйтеся та будьте відповідальними за свій відпочинок. І люди ставляться з розумінням, завжди залишають місце відпочинку чистим. А це для працівників лісу – найважливіша подяка, значить, їхні зусилля недаремні і люди цінують працю та ставляться до неї із повагою.

8.4.JPG

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»


26.06.2020 33