ВДАЛИЙ ПРОЄКТ: СВІТ ПОБАЧИВ 200-ИЙ ВИПУСК СТОРІНКИ «ЛІСОВІ ВІСТІ»

Понад 16 років тому у Смілянській районній газеті «Смілянські обрії» був надрукований перший випуск тематичної сторінки ДП «Смілянський лісгосп» «Лісові вісті». Цей проєкт став вдалим і довготривалим, зі своїми традиціями та наповненням. Зазначимо, що сторінка була започаткована за ініціативи директора ДП «Смілянський лісгосп» Юрія Сегеди, котрий у бесіді з редактором районного часопису наголосив: «Пишіть про звичайних працівників, які дбають про ліс, щоб кожна пересічна людина розуміла важливість нашої справи. Цей проєкт має популяризувати і підвищувати престиж професії лісівника серед широкого кола читачів газети. Представляти громадськості колективи підрозділів нашого підприємства та кращих його працівників, яскраво демонструючи щоденну кропітку працю служителів лісу. У кожній статті має бути об’єктивний і реальний погляд на непросту професію лісівників, їх відданість справі, наполегливість та безмежну любов до природи. У центрі кожного матеріалу повинна бути людина, яка дбає про те, аби посадити, зберегти і виростити для майбутніх поколінь якісний, високопродуктивний ліс…»

8.1.jpg

Це було своєрідним благословенням на майбутню співпрацю і за цей тривалий час обидві сторони жодного разу одне одного не розчарували. Зокрема, лісівники завжди гостинно зустрічають газетярів у своїх володіннях, охоче розповідають про свої досягнення, діляться новинами, а журналісти, в свою чергу, відповідають їм теплим друкованим словом, глибоким розумінням важливості їхньої професії та несуть до читача якомога більше цікавої та корисної інформації про звичайні будні лісівників.

Загалом проєкт під назвою «Лісові вісті» можна вважати вдалим та щасливим, адже вихід сторінки щомісяця – це вже добра традиція та приємне очікування. Завдяки цьому мешканці району дізналися та продовжують дізнаватися про кращих працівників ДП «Смілянський лісгосп», про досягнення підприємства та нові технології, які впроваджуються у виробництво. А найголовніше -  багато хто зрозумів, як непросто ростити ліс, яка це нелегка, а часом титанічна праця, поєднана із самовідданою, безмежною любов’ю до своєї справи.

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

28.08.2021 16