В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЄГЕРІ ВИЯВИЛИ ТА ВИЛУЧИЛИ БРАКОНЬЄРСЬКІ ЗНАРЯДДЯ У МИСЛИВСЬКИХ УГІДДЯХ

Під час спільного планового патрулювання мисливських угідь головний мисливствознавець Смілянського лісгоспу Костянтин Костенко, голова президії Городищенської РГО УТМР Олександр Горідько та єгер Городищенського РГО УТМР Володимир Терлига виявили та вилучили три саморобні браконьєрські пристрої, розраховані на добування кабана. «Почерк» власника однаковий і єгері здогадуються, хто ця особа. Упіймати зловмисника – лише питання часу: встановлені фотопастки допоможуть остаточно підтвердити їхні підозри…

1.1.jpg

Щоразу знаходячи подібні витвори рук людських , лісівники дивуються, розважливій ницості і холодній жорстокості власників подібних знарядь. Бо чим керується людина, котра залишає у лісі капкани та петлі – справжня загадка. Дійсно, це важко зрозуміти… особливо, коли очевидні наслідки цієї чорної «роботи». Скривавлені та скалічені тварини, біль та страждання лісових мешканців – ось результат браконьєрських старань. На це не можна дивитися без сліз та жалю.

Закликаючи до сумління браконьєрів, хочеться сказати лише одне: подумайте тисячу разів, перш ніж встановити капкан на тварину, бо їхній біль на все життя залишиться на вашій совісті. Завжди є вибір: залишатися людиною чи… І не мають значення причини та обставини, просто у будь-яких ситуаціях залишайтеся людьми!

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

02.09.2020 233