У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЗАГОТОВЛЯЮТЬ ГІЛЛЯЧКОВИЙ КОРМ ДЛЯ ЗИМІВЛІ ТВАРИН

Смачний, соковий, хрусткий та неймовірно вітамінний гіллячковий корм заготовляє нині єгерська служба Смілянського лісгоспу.

7.1.JPG

Турботливі єгері щороку дбають про це і роблять достатній запас сіна та гіллячкового корму, щоб звірині було чим узимку посмакувати. Надзвичайно відповідально ставляться до цієї справи, адже хто ж як не вони подбають про безпечну та комфортну зимівлю представників дикої природи.

7.2.JPG

Тож наразі ця робота кипить у лісі. Заготівля проводиться на ділянках рубок догляду у молодняках. З тих дерев або кущів, що були чи будуть зрізані, заготовляють зелені корми – це переважно, м’які породи – липа та клен. Потім молоді гілочки єгері формують у віники і вивішують їх під навіси – тут вони висихають і зберігаються до зими.

Вже заготовлено 2000 шт. віників гіллячкового корму, 2000 кг сіна. Пізніше буде заготовлена солома та зерновідходи. Окрім того, єгері облаштовують та будують для тварин біотехнічні споруди, де лісові мешканці можуть заховатися від негоди та знайти підготовлену для них їжу.

7.3.JPG

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

25.06.2021 47