У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ НАУКОВО –ВИРОБНИЧА НАРАДА

Сьогодні на базі нижнього складу Смілянського лісгоспу відбулася науково-виробнича нарада з методичних підходів до відведення лісосік, проблем обліку круглих лісоматеріалів та реалізації лісопродукції за участю представників Національного університету біоресурсів і природокористування, головних інженерів та головних лісничих держлісгоспів області. У її роботі також взяли участь перший заступник начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Рутенко, начальник відділу лісового господарства Валентин Швець, головний спеціаліст сектору використання лісосировинних ресурсів та охорони праці Михайло Лещишин.

Привітав гостей та відкрив нараду директор ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда.

3.1.JPG

У своєму виступі завідувач кафедри таксації лісу та лісового менеджменту НУБіП Андрій Білоус доповів про розроблення нормативів для прогнозування виходу круглих лісоматеріалів за класами товщини, докладно зупинившись на проблемах нормативно-довідкового забезпечення таксації лісу, проаналізував різні методи таксації об’єму круглих лісоматеріалів і таблиці для таксації об’ємів круглих лісоматеріалів без кори за серединним діаметром колод з корою та інше.

3.2.JPG

Про апробацію нормативів для прогнозування виходу круглих лісоматеріалів за класами товщини для сосни звичайної і берези повислої доповідав доцент кафедри Віктор Миронюк.

3.3.JPG

Своїми науковими напрацюваннями  та спостереженнями з даного питання, поєднаними із практикою, з присутніми поділився заступник директора ДП «Смілянський лісгосп» Володимир Биченко.

3.4.JPG

А завершила нараду практична частина, де на прикладі підготовленого сортименту були проведені наочні заміри та визначення якості лісоматеріалу.

3.5.JPG

3.6.JPG

3.7.jpg

3.8.JPG

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

09.09.2020 268