У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОЙШЛА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Так радісно на душі від пробудження природи, від її яскравих, різноманітних барв та відтінків, якими вона вражає нас щоразу на весні. Краса, що надихає, скрізь, на кожному кроці, особливо у лісі… Тут усе зачаровує та дарує радість, природа – ідеальна та надзвичайна у своїй красі…

Однак є в цій  бездоганності і прикрі моменти… Саме весною природа ніби просить допомоги у людини:  прибрати зайве сміття, звільнити її від непотребу.

4.1.jpg  4.2.jpg

Чисте довкілля для працівників ДП «Смілянський лісгосп» – справа важлива, цьому процесу вони приділяють достатньо уваги і щовесни організовують прибирання у лісових масивах.

Так, під час акції лісівники прибрали та ліквідували 12 сміттєзвалищ, навели лад у найвідвідуваніших ділянках лісу та рекреаційних пунктах, де зазвичай люблять відпочивати, як місцеве населення так і подорожуючі. Також  навели лад на прилеглих територіях біля садиб лісництв, поновили аншлаги, інформаційні вказівники та наглядну агітацію тощо.

У мішках – результати байдужості та недбалості людей, котрі люблять відпочинок на чистому повітрі серед могутніх дерев. Тільки ставляться до природи по-споживацьки: просто використали її для свого відпочинку, а замість подяки залишили після себе гори сміття. Прибираючи чужий непотріб, працівники лісової охорони із жалем зітхають, адже картина ця проявляється з року в рік і ніщо не може змінити людської свідомості. Та вони, як завжди закликають відпочиваючих до сумління та просять берегти природу, шанувати ліс,  ставитися з повагою до цього великого та безцінного скарбу.

4.3.jpg  4.4.jpg

Лісівники зазначають, що такі роботи проводяться не лише навесні, а й упродовж всього року, адже чимало громадян залишаються безвідповідальними та засмічують ліс. Хотілося, щоб у майбутньому таких робіт було менше.

Щовесни служителі лісу своїми діями закликають громадян пам’ятати, що кожен візит до лісу – не останній, тож варто поводитися так, аби наступне відвідування було приємним та комфортним.

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

08.04.2021 11