У НУБІП України відзначили 100-річчя кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій

Одна з найстаріших кафедр одного з найстаріших університетів України – відтворення лісів та лісових меліорацій – відзначила свій 100-річний ювілей.

З цієї нагоди на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену». В її межах відбулося урочисте засідання вченої ради ННІ, на якому і віншували наших ювілярів.

8.1.jpg

Першим це зробив ректор університету, доктор наук Станіслав Ніколаєнко. Згадуючи поважний вік кафедри-ювіляра, він підкреслив: це ще й надзвичайно приємна подія в житті вишу. А відзначаючи здобутки колективу за останні роки, зазначив: кафедра вносить дух творчості, дух конкуренції. І вручив подяки НУБіП ряду працівників і співробітників.

Свою повагу висловив також почесний директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Валерій Самоплавський, який свого часу п'ятнадцять років очолював галузь. 

Директор ННІ ЛіСПГ, професор, академік Петро Лакида щиро подякував співробітникам кафедри за плідну працю та вручив грамоти і дипломи.

Від Товариства лісівників України колег привітав його очільник і завідувач кафедри ботаніки, дендрології та селекції Юрій Марчук.

Про сторінки історії та сьогодення колективу, який він очолює, говорив завідувач кафедри, професор Віктор Маурер. Він щиро подякував керівникам, котрі багато років присвятили лісовій галузі та вручив подяки колективам Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, Черкаського, Смілянського та Уманського лісгоспів.

8.2.jpg

У святковій конференції взяв участь  директор ДП "Смілянський лісгосп" Юрій Сегеда.

За матеріалами сайту НУБіП

08.11.2019 77