СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРИБИРАТИ СТИХІЙНІ СМІТТЄЗВАЛИЩА У ЛІСОВИХ МАСИВАХ

Весна у лісі – неймовірна! Атмосфера наповнена гармонією, спокоєм і пахощами різнотрав’я. А погляд радують мальовничі картини і могутня велич віковічних дерев. Краса і тиша, що іще потрібно для бентежної душі, котра постійно перебуває у стресі метушливого сьогодення! Тільки тут – наодинці з природою можна віднайти рівновагу і спокій… Лісівники дбають, аби на відвідувачів чекали затишок і комфортний відпочинок. Однак є прикрі моменти, котрі зводять нанівець усі їхні зусилля – це стихійні сміттєзвалища, що з’являються у результаті людської безвідповідальності.

7.1.jpg

Лісівники Смілянського лісництва, без перебільшення, шоковані масштабами непотребу, який люди принесли до лісу. Невже можна бути такими жорстокими і не думати про завтрашній день, адже забруднивши навколишнє середовище, вони зробили шкоду передусім собі, своїм дітям. Невже не зригнулася рука, викидаючи сміття посеред краси природи?

Однак розмірковувати на філософські теми лісівникам ніколи і вони просто взялися за справу. Під керівництвом та за участю майстрів Романа Руденка і Олега Сіроштана робота по прибиранню лісу тривала не один день. За цей час було ліквідовано 2 великі сміттєзвалища і 3 дещо менші. Долучилися до лісівників також мешканці Будок: Володимир Резніченко, Геннадій Зенюк, Людмила Пантелєєва, Олександр Кучер, та Сергій Артемов. Поряд із небайдужими громадянами працювала і техніка, котру надали директор СТОВ «Лан» Віталій Перканюк та ФОП Сергій Грозний. Загалом було прибрано 0,8 га лісу, звільнивши його від смітників.

…Нині у Смілянському лісництві чистота і порядок, однак лісівники дуже переймаюся: чи довго цей стан збережеться. Тож звертаються до усіх громадян бути свідомими та дбайливими, адже на порушників чекає штраф у розмірі 850-1700 гривень. Але справа ж не тільки у коштах, які доведеться заплатити, а ще й у совісті і усвідомленні того, що ми робимо. Тож думаймо…

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

15.05.2020 85