СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО ВАШ ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ

Чи може бути щось краще та натхненніше для душі, аніж відпочинок на природі? Мабуть, ні… Адже саме час, проведений у лісі, особливий, напоєний ароматом літніх трав, новими емоціями Такий відпочинок допомагає забути про буденні проблеми та клопоти, дарує сили для втілення нових планів…

Правда ж приємно, коли ви приходите до лісу, а на вас чекають доглянуті альтанки, що створюють відчуття затишку та комфорту? Є місця для приготування їжі на багатті, столи із зручними лавами, місця для збору сміття. А ще можна випити смачної та прохолодної води із лісової кринички, отримавши добрячу порцію бадьорості та енергії.

8.1.jpg

Про ваш гарний настрій та чудовий відпочинок дбають працівники ДП «Смілянський лісгосп», котрі приділяють чимало уваги створенню та облаштуванню рекреаційних пунктів, зон відпочинку та підрозділів до них (а їх у лісгоспі -15), доглядають за ними та проводять благоустрій прилеглих територій.

Нині лісівники активно займаються фарбуванням, ремонтом і прибиранням у рекреаційних пунктах та зонах відпочинку.

8.2.jpg

Подбали тут і про сімейний відпочинок з дітьми – для малечі у деяких зонах встановлені гойдалки! Такі місця - справжня знахідка і незабутні враження на тлі мальовничої природи. Подібний відпочинок неможливо нічим замінити, адже природа багатогранна і цікава, у неї є чому повчитися і надихнутися…

8.3.jpg

Ліс дивовижний за будь-якої погоди та пори року і відпочинок у ньому незвичайний. Однак він має бути безпечним і для людини, і для природи. Тому будьте відповідальними гостями, бережіть природу та працю людей, котрі турбуються, аби ви почувалися максимально комфортно та отримали задоволення від перебування на природі.

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

30.06.2021 65