ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА ЛІСГОСПУ

74 роки минуло від незабутнього травня 1945 року – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Пам’ять про ту жорстоку війну, яка призвела до небачених людських втрат, економічних, культурних, соціальних збитків, залишиться у нас назавжди.

IMG_0944.JPG

Не забувати й турбуватися про тих, хто знає справжню ціну тієї Перемоги – найменше, чим ми нині можемо віддячити ветеранам за їхній подвиг. Тож напередодні 9 травня з теплими словами вдячності та подарунками прийшли привітати ветерана Гладкого Івана Федоровича головний лісничий Смілянського лісгоспу Денис Івлєв, лісничий Мліївського лісництва Олександр Гарань та голова первинної профспілкової організації Смілянського лісгоспу Надія Ковальська, які від лісівників Смілянщини подякували ветерану за героїзм, патріотизм, мужність і відвагу та побажали активного довголіття, миру й добробуту.

На превеликий жаль, сьогодні залишився лишень один ветеран, який працював на підприємстві. Гладкий Іван Федорович трудився лісничим Мліївського лісництва, загальний стаж його роботи в галузі становить понад 50 років.

Лісівники Смілянщини

08.05.2019 115