ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД: ЗБЕРЕЖЕМО ЛІС ВІД СТИХІЇ!

Спекотне сухе літо принесло не тільки довгоочікуване тепло, а й небезпеку виникнення пожеж. У Смілянському лісгоспі посилюється ряд заходів щодо попередження та профілактики стихії, рейдові бригади постійно патрулюють лісові масиви, виявляють протизаконні дії громадян, а також проводять профілактично-роз’яснювальну роботу із людьми задля подальшого запобігання усіляких правопорушень, знайомлять із правилами поводження у лісі та дотриманням усіх протипожежних правил.

6.1.jpg

Лісівники невпинно проводять бесіди з відпочиваючими, знайомлять з правилами поводження у лісі, пояснюють, як не слід поводитися, розповідають про можливі наслідки безвідповідального поводження на природі та чим може загрожувати байдуже ставлення та ігнорування усіх пересторог…

За порушення правил пожежної безпеки у лісах відповідно до статті 77 КУпАП громадяни мають сплатити від 1530 грн до 4590 грн, посадові особи – від 4590 грн до 15300 грн. Якщо ці дії призвели до знищення або пошкодження лісу штраф для громадян – від 4590 грн до 15300 грн, для посадових осіб – від 10710 до 30600 грн.

У Смілянському лісгоспі з початку пожежонебезпечного періоду вже проведено 57 рейдів двома рейдовими групами. Лісівники з особливою увагою пильнують лісові масиви, проводять бесіди та роз’яснювальну роботу з громадянами. Інформаційні панно та білборди нагадують про правила поведінки поводження у лісі…

Аби уникнути непоправної біди, будьмо свідомими та дбайливими, дотримуймося правил пожежної безпеки, аби зберегти ліс для наступних поколінь! 

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп"


24.06.2021 66