ПОНАД 4000 НОВОРІЧНИХ КРАСУНЬ РЕАЛІЗУВАЛИ У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Ось і завершилася традиційна передноворічна метушня. Життя увійшло у свою звичну спокійну колію. Приємно і радісно нині на душі у смілянських лісівників, адже вони сповна змогли забезпечити жителів Сміли, району, та й навіть, гостей міста новорічними ялинками, реалізувавши понад 4000 новорічних красунь на «Ялинковому ярмарку» та у Центрі реалізації декоративного посадкового матеріалу.

5.1.JPG

Окрім того, Смілянський лісгосп приєднався до міської акції «Купуй ялинку у горщику», запропонувавши покупцям широкий вибір хвойних дерев з комом землі, які після свят розпочнуть нове життя у відкритому грунті. Докладні інструкції по догляду за такими ялинками можна було отримати у продавців-консультантів, котрі радісно ділилися секретами вирощування зі споживачами.

5.2.JPG

Тож кілька тисяч осель прикрасили лісові красуні, вирощені дбайливими руками працівників ДП «Смілянський лісгосп». Це ж скільки радості та щастя принесли ялинки дітям та дорослим, створивши довкола неймовірну атмосферу свята і справжньої казки!

Непростий то був період у лісівників: напружений, відповідальний і дещо нервовий, адже окрім забезпечення торгових точок ялинковою продукцією, необхідно було проводити постійні патрулювання та охороняти хвойні плантації у посиленому режимі, аби попередити чи перешкодити самовільним рубкам.

Та це вже позаду… Лісівники продовжують трудитися у звичному режимі, виконуючи свої професійні обов’язки, а ще дбають про новорічні ялинки, аби наступний рік ми змогли зустріти з красивими, ошатними деревцями.

Прес-центр ДП «Смілянський лісгосп»

08.01.2020 54