ФУТБОЛЬНА КОМАНДА СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ «ЯВІР» ВШОСТЕ СТАЛА ВОЛОДАРЕМ КУБКА «ЮНІСТЬ ПОСУЛЛЯ»

Щедра осінь принесла гравцям  футбольної команди «Явір» Смілянського лісгоспу чергову перемогу, яку вони привезли із Всеукраїнського турніру з футболу Кубок «Юність Посулля»», що проходив у місті Лубни Полтавської області.

До речі, «яворівці» - 6-разові володарі цього Кубка! І за кожною їхньою перемогою стоїть велика боротьба не тільки із суперниками на футбольному полі, а й поєдинок із самим собою, зі своїми фізичними можливостями, коли вже ніби сил не вистачає, втома бере своє, а вони збирають волю в кулак і до останньої вирішальної секунди матчу борються за жадану перемогу.

Команда «Явір» почала брати участь у змаганнях на розіграш Кубка «Юність Посулля» майже з початку його появи на спортивних теренах України. Кубок започаткований у жовтні 2004 року на базі Лубенського лісотехнічного коледжу.

Постійні учасники даного турніру: команди «Лісфак» навчально-наукового Інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України (Київ), «Явір» Смілянського лісгоспу (Черкащина), команди інших лісгоспів та навчальних закладів Полтавської, Черкаської, Київської та Житомирської областей.

Організаторами турніру виступили директор Лубенського лісотехнічного коледжу, заслужений лісівник України Роман Сендзюк і Заслужений журналіст України Микола Моторний. Змагання відбулися за підтримки Асоціації аматорського футболу України.

IMG-7.jpg

Цієї осені боротьба за перемогу була насиченою та запеклою, на одному полі зібралися достойні суперники, котрі були налаштовані виключно на перемогу.

Наші хлопці показали сильну і захоплюючу гру, продемонструвавши увесь свій спортивний талант та відмінну фізичну форму.

IMG-9.jpg

Боротьба за головний приз тривала протягом трьох ігор і завершилася рахунком 3:1. Щасливі «яворівці» отримали нагороду – омріяний Кубок і диплом.

IMG-14.jpg

Розділив радість своїх підопічних засновник команди «Явір», голова Федерації футболу Смілянського району, директор ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда, котрий уболівав за команду протягом усього змагання.

Безпосередню участь у змаганні брали: перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, заслужений журналіст України Микола Моторний, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко та директор Малинського лісотехнічного коледжу Ігор Іванюк.

IMG-17.jpg

Тренер команди Олександр Хоменко розповів, що футболісти виклалися на усі сто відсотків, аби перемогти, довести, що вони кращі. А ще, зізнався, дуже важливо, коли у такі відповідальні моменти поряд є люди, котрі вболівають всією душею та надихають на перемогу. Бо підтримку Юрія Юрійовича вони відчували кожної хвилини.

Подібні заходи надзвичайно важливі у вихованні та загартуванні молоді, вони єднають та згуртовують. А ще це завжди неповторне, яскраве і надзвичайно емоційне спортивне свято, яке нікого не залишає байдужим.

Лісівники Смілянщини
04.10.2019 82