ФОРЗИЦІЮ, СПІРЕЮ, ТСУГУ КАНАДСЬКУ, РІЗНІ ВИДИ ТУЙ, ЯЛІВЦІВ ТА ЯЛИН ПРОПОНУЄ ПОКУПЦЯМ ЦЕНТР РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕКОРАТИВНОГО ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Протягом останніх років ДП «Смілянський лісгосп» успішно займається розвитком декоративного напрямку та має багато напрацювань, якими готове поділитися із громадськістю. Тож керівництвом було вирішено відкрити спеціалізований Центр реалізації декоративного посадкового матеріалу виставкового формату, аби не тільки продемонструвати результати своєї роботи, а й запропонувати людям придбати живу окрасу для свого двору.

7.1.jpg

Центр реалізації декоративного посадкового матеріалу запрацював минулої осені на базі Смілянського лісництва, розмістившись понад трасою у селі Балаклея. За цей час Центр набув значної популярності серед поціновувачів декоративного озеленення, адже покупців приваблюють широкий асортимент на будь-який смак, висока культура обслуговування і доступні ціни від виробника. 

7.2.jpg

Спочатку багато хто просто із цікавості заходив сюди чи зупиняв свій автомобіль, аби подивитися, що ж пропонує до уваги виставка-продаж декоративних рослин, а в результаті залишав Центр реалізації не з порожніми руками, оскільки неможливо пройти повз велике різноманіття декоративної краси. Адже це справжній рай для тих, хто створює затишок на своєму подвір’ї.

7.3.jpg

Сьогодні багато господарів приділяють увагу озелененню своїх присадибних ділянок: це не тільки красиво, а й по-сучасному затишно. Декоративні рослини створюють у господі особливу атмосферу затишку та гармонії.

Постійними покупцями стали жителі не тільки Сміли та району, а й інших регіонів, сільські ради та ОТГ, які купують декоративні рослини для благоустрою та озеленення своїй територій.

Загалом попит на цю продукцію постійно зростає. А в Центрі реалізації завжди є чим потішити покупця: нині асортимент представлений близько 100 видами декоративних рослин. Це, і традиційний, усім відомий самшит, ялини, ялівці, туї різних видів та форм, чимало листяних порід. А ще тут можна купити саджанці бересклету, аронії, гортензії, форзиції, гібіскусу, калини, горобини, спіреї, тсуги канадської та багато іншого красивого і цікавого.

Окрім декоративних рослин погляд приваблюють яскравими спалахами осені квітучі хризантеми – вони теж в асортименті.

Декоративні рослини можна придбати у контейнерах, які розмістилися у двох павільйонах, або ж обрати прямо із розсадника, що зовсім поряд. Окрім того, покупці мають можливість отримати поради від продавця-консультанта Надії Мінченко щодо посадки та подальшого догляду  за культурою.

7.4.jpg

А ще у Центрі реалізації діє система замовлень: якщо покупець хоче придбати декоративну культуру, якої немає в наявності, то її привезуть через певний час із іншого лісництва. Розрахуватися можна карткою чи готівкою – для цього встановлено термінал. Все створено для зручності покупця, його комфорту і позитивного враження про Центр реалізації. Зроблено усе, аби людині захотілося повернутися ще не один раз в цей осередок прекрасного.

7.5.jpg

7.6.jpg

Прес-центр ДП «Смілянський лісгосп»

08.11.2019 72