«ДОРОГУ НА ПРУСИ» ВИПРОБОВУВАЛИ ОСОБЛИВІ ДІТИ

Навчально-пізнавальний, багатопрофільний, краєзнавчий туристичний маршрут місцевого значення «Дорога на Пруси», який нещодавно було відкрито у Сунківському лісництві Смілянського лісгоспу, є унікальним, бо ним можуть скористатися люди з особливими потребами.

Нещодавно інклюзивну частину щойно відкритого маршруту «Дорога на Пруси» випробували мами Ольга та Наташа зі своїми особливими дітьми.

3.1.jpg

-Мами нам дали пораду, потрібно будувати альтанки, щоб на лісовій землі коляски не застрявали і як облаштувати рекреаційну  зону відпочинку для людей з обмеженими фізичними можливостями, під’їзди та пандуси,  - розповідає розробник проєкту, працівник лісгоспу Сергій Тимофієв.  – Ми обов’язково візьмемо до уваги поради мам і втілимо їх у життя.

Загалом протяжність маршруту становить 15 кілометрів, з них 2,5 – це інклюзивно-спортивна частина, яка облаштована стоянками, під’їздами. Уздовж самої дороги розміщені інформаційні аншлаги та цікаві стенди про життя лісу та його мешканців. Пройтися екопроствітницькою стежкою можуть усі бажаючі, адже тут є багато чого цікавого та пізнавального.

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

12.10.2020 143