ДО СМІЛЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ НА ЕКСКУРСІЮ ЗАВІТАЛИ ШКОЛЯРІ

Для шкільної спільноти літо - особлива пора, адже це і найдовші за увесь навчальний рік канікули, і нові друзі та знайомства, а ще це час, коли можна дізнатися багато пізнавального, захоплюючого та цікавого. Саме такою для 26 учнів 2-3 класів Балаклеївської гімназії «Гармонія» стали відвідини Смілянського та Будянського лісництв Смілянського лісгоспу.

5.1.jpg

А екскурсію, метою якої було привити дітям любов до природи, якомога більше розповісти про роботу лісівників, про життя лісу  та його мешканців, провів помічник лісничого Смілянського лісництва Євген Галущенко. Мандрівка до лісництв подарувала усім учасникам пізнавального заходу вибух справжніх позитивних емоцій та незабутніх вражень, адже дітворі пощастило  дізнатися чимало лісівничих таємниць та розкрити для себе неосяжний Всесвіт його величності Лісу…

Маленькі гості відвідали шкільне лісництво, теплицю, де вирощується декоративний посадковий матеріал, центр реалізації декоративного посадматеріалу, вагову (історичний об’єкт, який лісівники відновили минулого року), пройшлися захоплюючими зупинками екологічної стежки, на власні очі побачили справжніх диких кабанів у вольєрі, дізналися про передову технологію вирощування сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою.

А наостанок усіх чекало традиційне частування від лісівників – найсмачніша на світі каша, зварена за давнім секретним рецептом! 

5.2.jpg

5.3.jpg

5.4.jpg

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

17.06.2021 49