ДЕКОРАТИВНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ ВІД СМІЛЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ПОДАРУЄ ВАШОМУ ПОДВІР’Ю ЗАТИШОК І КРАСУ

Красива та затишна осінь ніби припрошує господарів до роботи на власному подвір’ї, надихає і чарує своїми барвами та останніми теплими днями. Нестримно хочеться щось оновити та посадити у своїй господі дерева та кущі, аби вона по-новому виглядала.

2.1.jpg

Створити затишок на власному подвір’ї допоможуть вам смілянські лісівники, пропонуючи широкий вибір декоративних культур. Вирощені з любов’ю та неймовірною турботою, рослини перетворять ваше обійстя на справжній райський куточок, у якому так приємно заховатися від щоденних проблем або ж просто відпочити душею.

2.2.jpg

У центрі реалізації декоративного посадкового матеріалу Смілянського лісгоспу, що знаходиться біля Смілянського лісництва у Балаклеї понад трасою, представлено широкий асортимент красивих, ошатних та вишуканих культур. Працює виставка-продаж, де можна вибрати саме ту рослину, яка вам подобається.

2.3.jpg

Близько 100 видів декоративних рослин на будь-який смак та за помірними цінами від виробника вас приємно здивують! Тут не тільки традиційний, усім відомий самшит, ялини, ялівці, туї різних видів та форм, чимало листяних порід. Найбільшу популярність серед покупців завоювали туя західна «Смарагд», туя західна «Голдсмарагд», туя західна «Даніка», туя західна колоновидна, колюча та блакитна форми ялин. А ще тут таке різноманіття сонцесяйних хризантем! На будь-який смак! Останні промені сонечка ніби загубилися у цих дивовижним квітах з колоритним терпким ароматом і припрошують своєю неймовірною вишуканістю вибагливих клієнтів.

2.4.jpg

А ще у центрі реалізації можна купити саджанці бересклету, аронії, гортензії, форзиції, гібіскусу, калини, горобини, спіреї, тсуги канадської та багато іншого красивого і цікавого. Окрім того, кожний покупець отримає фахові і докладні рекомендації щодо посадки та догляду придбаної рослини. Тут все для зручності клієнта. Зокрема, оплату можна здійснити готівкою чи безготівково за допомогою терміналу, діє система замовлень посадкового матеріалу…

2.5.jpg

Детальнішу інформацію ви можете отримати за телефонами: 0964942127; 0673984439. А ознайомитися із асортиментом та цінами на декоративний посадковий матеріал – за посиланням: http://smilalis.com.ua/upload/medialibrary/63b/63b6369e10514ec8d43f257d6ba60507.pdf?fbclid=IwAR0cVTxaTvpwQI9UI3Q2gP_7PRKRPPEV3-P17WTTfEwERrVsZbgsPxTG0T0

2.6.jpg

2.7.jpg

Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп»

05.10.2021 16