Новини

03.02.2020 28
У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЗАГОТОВЛЯЮТЬ НАСІННЯ СОСНИ ЗВИЧАЙНОЇ
У лісівників немає такого періоду в році, коли можна розслабитися чи відпочити. Робота є завжди. Виробничі плани, показники… Це звичний щоденний коловорот, до якого додаються ще й інші напрямки, яким потрібно обов’язково приділяти увагу.
29.01.2020 37
ТЕПЛА ЗИМА СТАЛА ПРИЧИНОЮ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ
У зв’язку з нетиповою для української зими плюсовою температурою повітря у січні спостерігається ріст кількості пожеж у природних екосистемах. Тепла погода підкидає лісівникам клопотів і проблем. Тільки за один день - 22 січня по інших областях України зафіксовано...
28.01.2020 45
У СМІЛЯНСЬКІЙ ПРОКУРАТУРІ РОЗГЛЯДАЛИ ШЛЯХИ ПРОТИДІЇ ПОРУШЕННЯМ У ЛІСОВІЙ ГАЛУЗІ
У Смілянській місцевій прокуратурі проведено засідання міжвідомчої робочої групи з виявлення, розкриття та розслідування правопорушень у лісовій галузі.
23.01.2020 53
ЗА ОСНОВНИМИ ГОСПОДАРСЬКО-ФІНАНСОВИМИ ПОКАЗНИКАМИ СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ СЕРЕД ЛІСГОСПІВ ОБЛАСТІ
Днями під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка відбулася розширена виробнича нарада за участю головних спеціалістів управління та директорів лісгоспів. У ній взяв участь і директор ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда.
20.01.2020 49
СМІЛЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ПРИВІТАВ НАРОДНИЙ КОЛЕКТИВ «БУДКІВЧАНКА»
Яскраво закінчилися для смілянських лісівників новорічно-різдвяні святкування. Чимало вітань лунало на їхню адресу впродовж цих свят, колядувати і щедрувати приходили учні загальноосвітніх шкіл зі своїми вчителями. А на завершення веселих святкувань із привітаннями...
17.01.2020 56
ДЛЯ ЛІСОВИХ МЕШКАНЦІВ У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЗАГОТОВЛЕНО 17 ТОНН ЗЕРНА ТА ЗЕРНОВІДХОДІВ
Цьогорічна зима продовжує вражати нас незвичним теплом, та попри такі погодні умови єгерська служба ДП «Смілянський лісгосп» не залишає без уваги лісових мешканців.