Наші ветерани

АРТЕМЕНКО Микола Васильович

Артеменко-Микола-Васильович.jpg

Народився 23 жовтня 1942 року в селі Буда-Орловецька Городищенського району Черкаської області. В 1974 році закінчив Українську сільськогосподарську академію і отримав спеціальність «інженер лісового господарства». 

Починаючи з 1974 року, працював на посаді головного спеціаліста з охорони праці Смілянського лісгоспу. В 2002 році ветеран підприємства пішов на заслужений відпочинок. Стаж його роботи в лісовому господарстві складає 28 років.

ВАРИВОДА Віктор Андрійович

Варивода-Віктор-Андрійович.jpg

Народився 1 лютого 1936 року в селі Михайлівка Кам’янського району Черкаської області. Освіта – вища, в 1963 році закінчив Воронезький лісотехнічний інститут і отримав спеціальність «інженер лісового господарства».

Починаючи з 1970 року, працював інженером охорони і захисту лісу. Із загальним стажем в лісовому господарстві в 29 років, Віктор Андрійович завершив свій трудовий шлях в Смілянському лісгоспі і в 1999 році пішов на заслужений відпочинок.

ГЛАДКИЙ Іван Федорович

Гладкий.jpg

Народився 20 лютого 1927 року в селі Мліїв Городищенського району Черкаської області. Освіта середня-спеціальна, закінчив Чугуєво-Бабчанський лісний технікум в 1961 році й отримав спеціальність «технік лісового господарства».

Працював лісничим Мліївського лісництва з 1946 по 2001 роки. Стаж роботи в лісовому господарстві складає 54 роки.

У колективі Івана Федоровича цінували як майстра своєї справи та надзвичайно порядну й відповідальну людину.

ДЕМ’ЯНЕНКО Катерина Сергіївна

Демяненко-Катерина-Сергіївна.jpg

Народилася 10 квітня 1941 року в селі Сунки Смілянського району Черкаської області.

В 1957 році Віра Максимівна почала працювати робочою на лісогосподарських роботах в Сунківському лісництві. З цієї ж посади в 1987 році пішла на заслужений відпочинок. Стаж її роботи в лісовому господарстві складає 30 років.

МЕЛЬНИЧУК Алла Трохимівна

Мельничук-Алла-Трихимівна.jpg

Народилася 25 вересня 1941 року в Росії, місто Пермь. Освіта – вища, в 1970 році закінчила Одеський технологічний інститут ім. Ломоносова й отримала спеціальність «інженер-економіст».

З 1974 року працювала головним економістом. В смілянських лісівників завжди користувалася повагою за дисциплінованість, високий професіоналізм та вимогливе ставлення до виконання своїх посадових обов’язків.

В 1999 році, із стажем роботи в лісовому господарстві в 25 років, Алла Трохимівна пішла на заслужений відпочинок.

СИРОТЕНКО Галина Семенівна

Сиротенко-Галина-Семенівна.jpg

Народилася 23 грудня 1926 року в селі Костянтинівка Смілянського району Черкаської області. В 1976 році закінчила Чугуєво-Бабчанський лісовий технікум та отримала спеціальність «бухгалтер».

На посадах бухгалтера та старшого бухгалтера й пройшов увесь трудовий шлях Галини Семенівни, який розпочався в 1944 році.

В 1995 році поважний ветеран праці вийшла на заслужений відпочинок. Стаж її роботи в лісовому господарстві складає 51 рік.

ТОДОРЕНКО Володимир Панасович

Тодоренко.jpg

Народився 13 квітня 1943 року в селі Іванівка Чигиринського району Черкаської області. Закінчив Українську сільськогосподарську академію в 1973 році за спеціальністю «лісове господарство».

Працював інженером лісових культур, інженером лісовідновлення та інженером по цивільній охороні. В подальшому – голова профкому Смілянського лісгоспу.

На даний час Володимир Панасович знаходиться на заслуженому відпочинку. Проте ветеран підприємства продовжує активну діяльність на благо лісової галузі.

ХОЛОДЕНКО Іван Миколайович

Холоденко-Іван-Миколайович.jpg

Народився 10 червня 1946 року в селі Буда-Орловецька Городищенського району Черкаської області. Освіта – середня, водій.

З 1971 по 2001 роки працював водієм лісовозної машини РММ. Стаж його роботи в лісовому господарстві складає 30 років.

ЧЕРКАСОВ Микола Васильович

Черкасов-Микола-Васильович.jpg

Народився 26 січня  1953 року в селі Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області. Освіта – середня, машиніст автогрейдера.

Починаючи з 1979 року, працював машиністом автогрейдера лісопункту. В 2013 році почесний ветеран підприємства пішов на заслужений відпочинок. Стаж роботи в лісовому господарстві складає 33 роки.

ШКОДИЧ Ольга Іванівна

Шкодич-Ольга-Іванівна.jpg

Народилася 17 березня 1955 року в місті Сміла Черкаської області. Освіта – вища, в 1976 році закінчила Воронезький лісотехнічний інститут і отримала спеціальність «інженер лісового господарства».

Починаючи з 1979 року, працювала на посадах головного лісничого, начальника відділу лісового господарства та інженера лісових культур.

Ольга Іванівна завжди користувалася авторитетом та повагою серед колег. Її цінували як високого професіонала, працелюбну, щиру та відповідальну людину.

Зараз Ольга Іванівна продовжує працювати на благо лісового господарства Черкащини.